Finn en lærer

Norway

OSLO

Tina Margareta Nilssen (leder)  tina@timani.no
Steinar Børmer (Master Teacher)  steinar@timani.no
Elin Marie Christensen (Master Teacher)  elin_christensen@hotmail.com
Björg Brjánsdóttir (Master Teacher) bjorgbrjans@gmail.com
Magnus Dorholt Kjeldal (Advanced)  magnus.kjeldal@gmail.com
Miriam Hlavaty (Advanced)  mirhla@gmail.com
Siv Øyunn Kjenstad (Advanced) oyunn@icloud.com
Lotta Karlsson (Advanced) lottapiano@gmail.com
Sunniva Sofie Christensen (Level 3) sunnivasc@gmail.com
Stine Aarønes (Level 3) stinerem@online.no
Ida Malene Christensen (Level 3) celloida@hotmail.com
Marit Johansen (Level 3) marit.johansen@live.se
Sigrun Benjaminsdottir (Level 3) sigrun_92@hotmail.com
Maren Nygård (Level 3) maren.n@gmail .com
Thomas Stenborg (Level 3) thomsten@msn.com
Guro Saastad (Level 1) guro.saastad@gmail.com
Anna Linh Nguyen Berg (Level 1) annalinhnguyenberg@gmail.com
Vibeke Breian (Level 2) vibeke.breian@gmail.com
Ellen Hiranya Trømborg (Level 2) hiranya.ishaya@gmail.com
Hans Kristian Ven Røstad (Level 2) pianisthansrostad@gmail.com
Victoria Johnson (Level 2) victoriajohnson100@gmail.com
Sander Tingstad (Level 2) sander_tingstad@hotmail.com
Maria Berglund (Level 1) maria.gunnbjorg@gmail.com
Johannes Martens (Level 2) joh_mart@yahoo.com
Synne Sanden (Level 1) sandensynne@gmail.com
Julie Enger Børresen (Level 1 in progress) julam93@gmail.com
Espen Bjarnar (Level 1 in progress) espmaj7 @ gmail .com
Marthe Lea (Level 1 in progress) marthe_lea123@hotmail.com
Aleksander Lindås (Level 1 in progress) aleksanderlindas@gmail.com
Siw Indregard Sønstebø (Level 1 in progress) sisoenst@online.no
Niklas Sebastian Grenvik (Level 1 in progress) nikgren@gmail.com
Elise Tegnér (Level 1 in progress)  elise@tegner-tre.no
Mikkel Skorpen (Level 1 in progress)  mikkelsko@gmail.com

TØNSBERG

Vibeke Breian (Level 2) vibeke.breian@gmail.com
Elin Marie Christensen (Master Teacher)  elin_christensen@hotmail.com
Sunniva Sofie Christensen (Level 3) sunnivasc@gmail.com
Ida Malene Christensen (Level 3) celloida@hotmail.com

KRISTIANSAND

Marit Lid Skorstad (Level 2)  marit.lid.skorstad@gmail.com
Cecilie Halvorsen (Level 2)  lcecilie@hotmail.com
Ellen Cathrine Ellefsen (Level 1 in progress) ellen_cathrine@hotmail.com

TRONDHEIM

Elin Marie Christensen (Master Teacher) elin_christensen@hotmail.com
Mai-Britt Wagnild (Level 1) mwagnild@gmail.com
Siri Waagen Evensen (Level 1 in progress) evensensiri@hotmail.com
Andrea Otterstad Johansen (Level 2) andreaojohansen@gmail.com
Marte Aune (Advanced)  marte.aune@hotmail.com

FROSTA

Marte Aune (Advanced)  marte.aune@hotmail.com

INDERØYA

BERGEN

HARSTAD

TROMSØ

Tobias Wiik (Level 2)  tobias_wiik@hotmail.com
Bjørn Hegstad (Level 1 in progress) bjohegstad@gmail.com
Elin Marie Christensen (Master Teacher) elin_christensen@hotmail.com

MOSJØEN

Stephanie Roux (Level 2)  stephaniegr86@hotmail.com

TOTEN

Ida Malene Christensen (Level 3) celloida@hotmail.com

STAVANGER

Einar Fagerheim (Level 1 in progress)  einar.fagerheim@yahoo.no

Sverige


Ingvild Sæterli Göteborg (Level 2)  ingvildkjaestad@gmail.com
Fiona Jamieson Stockholm (Level 2)  mithrandia@hotmail.com
Allan Timofeitchik Malmö  (Level 1)  allan.timofeitchik@hotmail.com
Annasara Lundgren Malmö (Level 2)  annasaralundgren@gmail.com
Leo Dommersnes Sundström Skurup (Level 1 in progress)  leodommersnes@gmail.com

Danmark


Henrik Vanvik-Hovstein (Level 3)  vanvik.hovstein@gmail.com
Beate Mordal (Level 1)  beate.mordal@gmail.com
Oda Mathilde Holstad Dyrnes (Level 1)  odadyr@gmail.com

Island


Björg Brjánsdóttir (Level 3)  bjorgbrjans@gmail.com

Tyskland


Isabelle Bania (Level 1 in progress)  isabellebania@gmail.com

Spania


Priya Ishaya (Level 1) priya.ishaya@gmail.com
Ahimsa Ada Font (Level 1)  ishaya.ahimsa@gmail.com

Canada


Bodvar Weiss Tornes (Level 3)  bodvartornes@me.com

Taiwan


Priya Ishaya (Level 1)  priya.ishaya@gmail.com

Mexico


Magnus Dorholt Kjeldal (Level 3)  magnus.kjeldal@gmail.com

Belgia


Nick Stroobants (Level 1 in progress)  nickstroobants@gmail.com

Frankrike

PARIS

Linn Lillsunde (Level 1 in progress)  linnlillsunde@gmail.com

Portugal

LISBOA

Yu Lin Humm (Level 2 in progress)  yulin.humm@gmail.com

Switzerland

Igor Dzakula (Level 2 in progress) Igordzakula@hotmail.com

Vil du ha inspirasjon om Timani rett i innboksen din? Meld deg på nyhetsbrevet vårt nå, og få nyttige tips, intervjuer og info fra oss!

Takk

Vil du ha inspirasjon om Timani rett i innboksen din? Meld deg på nyhetsbrevet vårt nå, og få nyttige tips, intervjuer og info fra oss!

Takk